
Портативна колонка JBL CLIP4 ECO BLUE (синя)
2 149 ₴
- В наявності
- Код: 24483
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: JBL
Тип товару: Портативна колонка
Модель: CLIP4
Звукова система: 1
Влагозащита: IP67
Наявність підсвічування: Немає
Відтворення аудіо: Bluetooth 5.1
Сумарна потужність: 5 Вт
Мінімальна відтворювана частота: 100 Гц
Максимальна відтворювана частота: 20 кГц
Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ
HI-RES AUDIO: Немає
Еквалайзер: Немає
Інтерфейси: USB-C
Тип живлення: Вбудований акумулятор
Автономна робота: До 10 годин
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 1050 мА·год
Призначення: В дорогу
Особливість: Вологозахищена
Матеріал корпусу: Алюміній/Прогумований пластик
Габарити ВхШхГ: 86,3 x 134,5 x 46 мм
Вага: 0,239 кг
Колір колонки: Синій
Комплектація
- JBL Clip 4
- USB-кабель типу C
- Короткий посібник
- JBL Clip 4
- USB-кабель типу C
- Короткий посібник







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 85 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній, Тканина |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 134.5 мм |
| Висота | 86.3 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Вага | 0.239 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴





