
Портативна колонка ANKER SELECT 4 GO (чорна)
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 24243
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ANKER
Модель: SELECT 4 GO
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4
Потужність: 5 Вт
Частотний діапазон: 80 - 16000 Гц
Влагозащита: IP67
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 2400 мА/год
Час заряджання: До 2 годин
Час автономної роботи: До 20 годин (гучність до 50%)
Порт заряджання: Type-C
Розміри: 12.08 x 8.27 x 4.85 cм
Вага: 265 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120.8 мм |
| Висота | 82.7 мм |
| Глибина | 48.5 мм |
| Вага | 0.265 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴




