ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: MX KEYS MINI
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Мембранна
Форм-фактор: Компактна (TKL)
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C
Підсвічування: Біла
Матеріал: Метал/пластик
Розміри: 131.9 x 295.99 x 20.97 мм
Вага: 506 г
Колір клавіатури: Графітовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 295.99 мм |
| Ширина | 131.9 мм |
| Висота | 20.97 мм |
| Вага | 506 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 79 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 449 ₴




