
Мікрофон LOGITECH BLUE YETI (чорний)
4 899 ₴
- В наявності
- Код: 20024
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: BLUE YETI
Тип товару: Мікрофон
Спосіб під'єднання: Дротовий
Тип мікрофона: Конденсаторний
Напруга: 5V, 150 мАч
Частота дискретизації: 48 кГц
Бітрейт: 16-bit
Режими:
- кардіоїдний
- двоспрямований
- всеспрямований
- стерео
Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
Максимальний звуковий тиск: 120 дБ (THD: 0,5% 1 кГц)
Інтерфейси: USB/вхід на навушники 3.5 мм
Матеріал корпусу: Метал
Розміри: 120 х 125 х 295 мм
Вага: 550 г
Колір мікрофона: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Вид | Мікрофон для ПК |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Частота | 20000 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Вага | 550 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴






