
Портативна колонка HOCO HC6 MAGIC (чорна)
1 189 ₴
- В наявності
- Код: 17551
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HC6
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий/дротовий
Потужність: 20 Вт (2 х 10 Вт)
Динамік: 2 * 66 мм, 2 * 10 W
Живлення: від акумулятора
Батарея: 4000 мАч
Час заряджання акумулятора: до 4 годин
Час відтворення музики: до 6 годин
Мікрофон: Вбудований
Водонепроникність: IPX5
Bluetooth: v 5.0
Інтерфейси: TF-Card / USB / AUX
Роз'єм для заряджання: USB Type-C
Особливості: з вологозахистом
Матеріал корпусу: Прогумований пластик
Розміри: 260 * 88 * 88 мм
Вага: 775 г
Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 88 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Вага | 0.775 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴



