ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: NB212
Конектор 1: USB-A
Конектор 2: Type-C
Тип: кабель для заряджання
Сумісність: всі пристрої
Номінальний струм: 2.1А
Довжина: 1 м
Матеріал: гума
Цвет: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.2 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кабеля | Type-C |
| Характеристики | |
| Матеріал обплетення | Пластик |
| Довжина кабелю, см | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


