ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | BASEUS |
| Тип товару | Зарядний пристрій |
| Модель | CCSUP-BO1 |
| Вхідні параметри | AC 100-240V 50/60Hz 0.8A |
| Порт | Type-C |
| Вихідні характеристики | 5V=3A, 9V=2A, 9V=2.22A, 12V=1.67A, 15V=1.3A, 20W Max |
| Особливості | Підтримка швидкого заряджання Power Delivery 20 Вт |
| Підтримка швидкого заряджання Quick Charge 3.0 | |
| Захист від пошкоджень | |
| Невеликий розмір | |
| Матеріал | Вогнестійкий пластик |
| Розміри | 78 х 28 х 34 мм |
| Вага | 49 г |
| Колір | Чорний |

Baseus Super Si Quick Charger 1C — це якісний мережевий адаптер за доступні гроші, який допоможе швидко й безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Якісний блок заряджання необхідний для безпечного заряджання ґаджетів, щоб не ушкоджувати їх акумулятори. У цьому разі є ідеальне співвідношення параметрів сили струму та напруги, що гарантує швидке поповнення зарядів навіть найпотужніших акумуляторів.
Усередині кожного зарядного пристрою передбачений захист від стрибків електрики, перегрівання та інших неприємностей, що робить використання мережевого зарядного пристрою безпечним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 78 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | TypeC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴








