
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA52A 2.1 A 1USB + кабель typeC (білий)
169 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11413
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
BOROFONE BA52A 2.1A 1USB

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Комплектність | |
| Кабель у комплекті | Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴






