Виробник: SONOS
Тип товару: Підлогова,Настільна
Модель: One Gen 2
Призначення: SMART акустика, для офісу, для дому
Частотний діапазон: 38 – 20 000 Гц
Тип живлення: 100-240 В, 50-60 Гц АС
Звукова система: 1
Сумісність: з ОС Android, iOS
Відтворення аудіо: Airplay 2, Ethernet, Wi-Fi
Рознімання: 3.5 mm, RJ45 Ethernet
Особливості: Bluetooth, Wi-Fi
Матеріал корпусу: Метал,Пластик
Захист від вологи: Да
Наявність підсвічування: Ні
Еквалайзер: Так
Наявність смарт-функцій: Так
Можливість заряджання смартфона: Ні
AirPlay: Так
FM радіо: Ні
Годинник: Ні
Мікрофон: Так
Інтерфейси: Ethernet, Вихід на навушники 3,5 мм
Вид харчування: Від мережі
Автономна робота: Ні
Матеріал: Пластик
Розміри (ВхШхГ): 160х120х120 мм
Вага: 1.85 г
Колір: Білий
Комплектація: Колонка

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sonos |
| Страна производитель | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Минимальная частота | 38 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Тип питания | Сеть |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Особенности | Поддержка AirPlay |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Вес | 1.85 кг |
- Цена: 9 989 ₴





