
Багатофункціональна кільцева LED-лампа RGB SOFT RING LIGHT MJ26 26 см (без штатива)
499 ₴
- Немає в наявності
- Код: WE/E
- Кольорове та біле світло — 7 кольорів, 15 кольорів, схем
- Регулювання яскравості.
- Потужність: 15 W.
- Напруга: 10 В.
- Живлення: USB-порт
- Пульт керування на дроті
- Довжина кабелю: 2 м.
- Матеріали: ABS пластик, акрил.
- Діаметр: 26 см
Комплектація:
- LED-кільце
- USB кабель
- Шарнірне кріплення на стійку
- Тримач телефона з кріпленням до лампи
- Коробка
Багатобарвна мультиколор LED-лампа кільцевого світла RGB 26 см.
Фотографії та відеоролики, зроблені під таким світлом, помітно виділяються із сірої маси нудної стрічки, незалежно від того, що ви знімаєте.
Ви зможете експериментувати з кольорами, ракурсами, інтенсивністю, яскравістю та температурою світла, легко керуючи ефектами лампи.
Кільцевий світильник обладнаний надійним фіксатором для камери або смартфона. Його можна регулювати за шириною, змінювати нахил і повороти гнучкої ніжки-тримача.
Завдяки незвичайним ефектам підсвічування, деталізація з використанням одного або декількох відтінків. Усього доступно 16 колірних схем, створених на основі 7 кольорів, без урахування білого.
Ви можете легко вибрати необхідне для вас світло та настроїти його яскравість.
LED-кільце під'єднується до джерела живлення через стандартний USB-кабель, що дає змогу його під'єднувати до power bank, комп'ютера, ноутбука тощо.
Ви зможете в будь-який час під'єднати та вимкнути кільце.
Легка конструкція дає змогу швидко його зняти та закріпити назад.
Лампа широко застосовується в сферах: блогерства, моди, beauty індустрії. Можна використовувати просто як світильник або додаткове освітлення в приміщенні
Кульова головка, на яку кріпитися світло, можна обертати на 360 градусів, що дає змогу вільно регулювати положення кільця під будь-яким кутом.
Лампа чудово розсіює світло, покращує передавання кольору під час портретного знімання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр кільця | 26 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Ring Light |
| Основні | |
| Тип | Кільцева лампа |
| Стан | Нове |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 см |
- Ціна: 499 ₴









